Thajská masáž v Chiang Mai - Sabai

Hodnocení: 4 body z 10

30.1. 2017

Jak jsem už psal na homepage tak centrum města a přelidněno turisty a hned bylo zaděláno na pořádný průšvih. Malým zájmem při vstupu jsem se nechtěl nechat odradit a směle pokračoval dále. Prostory byly velice hlučné, rozhodně jsem nemohl počítat s klidem a relaxováním během procedury.

Uložil jsem se na hodně používanou matraci a čekal co přijde. Už během tohoto ani ne minutového čekání jsem málem zmrzl kvůli klimatizaci, která se prý nemohla vypnout vzhledem k velkému počtu zákazníků. To jsem docela chápal a vlastně to byla moje chyba vybrat si takto přelidněné místo. Masáž by se dala nazvat spíše skupinovou, protože hluk od ostatních zákazníků, jejich řeči s masérkami a smích se rozprosstíral zcela všude. Jediným pozitivním bodem tak byla asi masérka, která masírovali vcelku solidně. Bylo vidět, že zde jedou bez přestávky a jde to jak na páse.

Jediným světlým bodem byla přidělená a trochu unavená masérka, vše ostatní bych odsoudil k zániku, což se bohužel nestane, protože tyto obchodní modely jsou postavené stejně jako různé fastfoody na pohodlnosti a neznalosti lidí. Masérce dávam 7, salonu -3 a výsledkem je nádherných 4. Ti co to tam vlastní jsou možná dobří podnikatelé, ale rozhodně neposkytují žádnou hodnotu než pár hodin zabitého času.

Home