Thajská masáž - hotel Erawan - Bangkok

Hodnocení: 9 bodů z 10

19.11. 2015

Při své poslední cestě do Thajska jsem se rozhodl, že vyzkouším co nejvíce masážních míst a první volba padla právě na masáž v hotelu ve kterém jsem byl ubytován. Masáž se jevila velmi luxusně a stejně jako u hotelu jsem byl připraven na vyšší ceny. Po vstupu a uvítacím ceremoniálu se mě ujala příjemná masérka a už její vzhled nasvědčoval, že jsem v něčem lepším. Myslím tím hlavně její upravenost, její masážní úbor jí perfektně sedl a hodil se k ní. Bylo vidět, že si zde potrpí na detaily. Masáž byla prvních pět minut zahřívací ale intenzita se stupňovala a již po chvíli mi bylo jasné, že tady to rozhodně nešidí. Stupeň tvrdosti masáže byl přesně na úrovni, kterou jsem dokázal pobrat, někdy i trošku více, ale tak to má být. Naprosto jsem se masérce oddal a užil si to až do poslední minuty.

Masérka byla po celou dobu velmi koncentrovaná na svou práci, na moje občasné konverzační dotazy během masáže však vždy s úsměvem reagovala. Prostředí bylo luxusní, čaj jsem si vychutnal tentokrát až extrémně a když jsem konečně začal hledat chyby, které bych měl napsat tak to nakonec byla pouze cena, se kterou jsem ovšem na takovémto místě počítal. Dal jsem na naše okolo 1500 Kč za hodinu a půl v ráji.

Poznámka: masáž zde jsem absolvoval ještě později 1x, byla o něco slabší, ale stále výborná a druhou návštěvu bych hodnotil asi stále krásnými 8 body.
Link: bangkok.grand.hyatt.com

Home